HAKKIMIZDA

Antalya temizlik şirketleri, arasinda 2003 yilin konyaaltin da kurulan kurumsal temizlik şirketi olarak profosonel temizlik hizmeti vermektedir.
Antalya temizlik firmalari arasinda Güvenli alt yapimiz la ve profosonel genç ekibiyle antalya,da temizlik hizmeti veren kurumsal temizlik şirketi dir.
Siz degerli müşteilerimize temizlik hizmeti vererek şirketimiz ayni zamanda teknolejiyi yakindan takip ederek siz degerli müşterilerimize son derece makina ve ekipmanlarimiz la hizmet vermekten keyf duyariz. 
marka temizlik şirketi olarak müşteri isteklerini ve müşteri menmunuyetini üst sevye de tutarak antalyada temizligin tek adiresi olmuştur.
Pirensip sahibi marka temizlik şirketi olarak her türlü sorumlulugu üslenerek temizlik hizmeti vereçegimiz alanda hertürlü sorumlulugu üstlenerek siz degerli müşterilerimizin gözü arkada kalmasin diyerek bütün sorumluluklari sahiplenmektedir.
marka temizlik şirketi olarak profosonel katromuz ile kaliteli ve ekenomik hizmet veren, bir çözüm ortaginiz olmayi umuyuruz.
 
Sektörde kalite ve güvenirlik
Rekabet üstünlügünü saglamak
iç ahlakina baglilik ve sorumluluk
Müşteri deneyimlerini aşmak
Deneyim ve bilgiyi etkin kullanmak
Hizmetlerimizde güvenirlik ve iş ahlakimizla bagimlik..
 
 
lara altındag balbey bayındir çaglayan etiler gebizli güvenlik güzeloba kırcami bahçelievler barboros cumhuriyet çaybaşi ermenek deniz fener güzelbag güzeloluk meyddankavagı sedir meltem sedir sinan şirinyali varlik yenigün yidiz kundu konyaalti muratpaşa kepez sarisu hurma liman altinkum toros arapsuyu çalli unçali lavura şarampol akseki aksu alanya demre döşemealti elmali finike kumluça manavkat serik belek kemer finike side adrasan kaş kalkan kekova elmali çakirlar döşemealti geyikbayir akkuyu duaçi duacı yeşilbayir yüzüncüyil gürsu menderes soguksu dokuma altinyaka faprikalar organize mollayusuf şirinyali mevlana topçular aspendos pergebulvari güllük ışıklar işiklar ve antalyanin il ve ilçelerine mahallelerine üçretsiz servis ve hizmetlerimiz vardir. 

villa temizligi dış cepe temizligi ev temizligi biro ve ofis temizligi magza ve dükkan temizligi banka temizligi faprika temizligi site temizligi merdiven temizligi zemin temizligi mermer çilalama zemin çilalama entüstürel temizlik boş dare temizligi inşaatsonrasi temizligi banka temizligi ofis temizligi maza termizligi okul temizligi dersane temizligi kolej temizligi cam temizligi dış çepe dagçilik hizmetleri dış çepe dagçilik temizligi dagçilik hizmeti dagcilik temizligi dış cepe temizligi kompozut temizligi havuz temizligi pivisi temizligi eşyali ev temizligi hastane temizligi subaskini temizligi yangin sonrasi ev temizligi depo temizligi personel temini hastane temizligi bakiçilik hizmetleri bahçe düzenleme peyzaj düzenleme peyzaj işleri kapiçilik hizmetleri ve temizlik şirketi  olarak bu hizmetleri vermekteyiz.