EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

   Degerli siz müşterimiz antalya ev temizlik şirketleri arasinda ve antalya ev temizlik şirketi olarak antalyada ev temizligi konusunda güvenilir purofosonel ve güçlü yillarini vermiş marka temizlik şirketi olarak siz degerli müşterilerimize  güler yüzlü hizmet anlayişini sunmaktayiz.
   Degerli müşterimiz ev temizligi konusunda hizmet vermemiz halinde sizlere ev temizligi ile bilgiler anlatmak isteriz yanliz ev temizligi konusunda şunu hatirlatmak isteriz ev temizligi içerisinde siniflandirmalar vardir ev temizligi konusunda hizmet alaçaginiz  paketler ve özel olarak hizmet alaçaginiz ev temizligiyle ilgili telefonda bilgi verebilirsiniz. antalya temizlik şirketi olarak ev temizligi konusunda neler yapariz ve müşterilerimize neler hizmet sunariz sizleri bilgilendirmek isteriz.

Odalarin temizligi

Daire içerisinde odalar da duvarlar konturol edilerek örümçek aglari alinir.
Daire içerisinde duvarlar istege bagli olarak slinir.
Daire içerisinde bulunan cam ve çerçeveler ve panşurlar silinir.
Daire içerisinde bulunan mobilyalarin tozu alinir.
Daire içerisinde kapilarin arkali önli ve üstleri kople silinir ve kimalarin ve afizelerin silinir.
Dare içerisinde bulunan halilar vakum makinasiyla tozlari çektirilir ve yerler makinayla temizlenir.
Daire içerisinde istege bagli koltuk takimlari ve makinayla yikanir.
Daire içerisinde istege göre perde ler yikanir ve ütü yapilabilir.

Mutfak temizligi

Daire içerisinde bulunan mutfak bölümünde fayanslar silinerek temizlenir.
Daire içerisinde bulunan mutfak bölümünde dolaplar silinir ve istege göre dolap içleride silinir.
Daire içerisinde bulunan mutfak bölümünde aspürötör temizlenir ve buzdalabi boşsa silinir ve firin ve set üstü ocak temizlenir.

Banyo ve wece temizligi

  Daire içerisinde bulunan vece kapilari silinir ve dolap varsa silinir ve wece dezenfekte edilir temizlenir..
Daire içerisinde bulunan banyo bölümünde şakusu sirkeyle temizlenir ve camlari silinir ve fayanslari dezenfekte edilir.
Daire içerisinde bulunan banyo wece bölümünde bulunan kapilar silinir.

  Degerli müşterilerimiz antalya ev temizligi konusunda sizleri bilgilendirmek ve sizlere daha iyi bilgi verebilmek için şirketimizle iletişime geçmeniz taktirde sizlere daha inçe detay aktarilaçaktir markatemizlik şirketi..

   villa temizligi dış cepe temizligi ev temizligi biro ve ofis temizligi magza ve dükkan temizligi banka temizligi faprika temizligi site temizligi merdiven temizligi zemin temizligi mermer çilalama zemin çilalama entüstürel temizlik boş dare temizligi inşaatsonrasi temizligi banka temizligi ofis temizligi maza termizligi okul temizligi dersane temizligi kolej temizligi cam temizligi dış çepe dagçilik hizmetleri dış çepe dagçilik temizligi dagçilik hizmeti dagcilik temizligi dış cepe temizligi kompozut temizligi havuz temizligi pivisi temizligi eşyali ev temizligi hastane temizligi subaskini temizligi yangin sonrasi ev temizligi depo temizligi personel temini hastane temizligi bakiçilik hizmetleri bahçe düzenleme peyzaj düzenleme peyzaj işleri kapiçilik hizmetleri ve temizlik şirketi  olarak bu hizmetleri vermekteyiz.


  lara altındag balbey bayındir çaglayan etiler gebizli güvenlik güzeloba kırcami bahçelievler barboros cumhuriyet çaybaşi ermenek deniz fener güzelbag güzelolukmeyddankavagı sedir meltem sedir sinan şirinyali varlik yenigün yidiz kundu konyaalti muratpaşa kepez sarisu hurma liman altinkum toros arapsuyu çalli unçali lavura şarampol akseki aksu alanya demre döşemealti elmali finike kumluça manavkat serik belek kemer finike side adrasan kaş kalkan kekova elmali çakirlar döşemealti geyikbayir akkuyu duaçi duacı yeşilbayir yüzüncüyil gürsu menderes soguksu dokuma altinyaka faprikalar organize mollayusuf şirinyali mevlana topçular aspendos pergebulvari güllük ışıklar işiklar ve antalyanin il ve ilçelerine mahallelerine üçretsiz servis ve hizmetlerimiz vardir.

 Evlerde Sonsuz Hijyen Sağlamak

 

             Ev temizliği tüm kadınların ortak kâbusudur. Çalışan kadınlar da aynı dertten şikâyetçidir ev hanımları da. Evlerde ne kadar efor harcarsanız harcayın ne yazık ki sonsuz hijyen sağlanamamaktadır.

             

             Ev temizliğini eğlenceli hale getirmekte mümkündür. Bunun en pratik yolu evi kısımlara ayırarak her gün bir oda temizlemek temizliği pratik ve eğlenceli hale getirebilecek yöntemlerdendir. Bununla birlikte temizlik yapacağınız odanın şeklini de değiştirirseniz ev temizliği yapmak daha keyifli hale gelecektir.

 

             Özellikle gündüz ev temizliği yapacaksanız halı yıkama, balkon yıkama ve banyo temizliği gibi işlerinizi erken saatlere alarak özellikle yaz aylarında bir taşla iki kuş vurabilir, yorgunluğunuzdan kurtulabilir aynı anda serinleyebilirsiniz. Daha yorucu ve eforlu işlerinizi de akşama saklayabilirsiniz.


BUHARLA TEMİZLİK

Biz firma olarak insan sağlığını her açıdan ön planda tutuyoruz.İnsanların günlerinin çoğunu geçirdikleri çalışma alanlarının iş verimi açısından temizliği çok önemlidir.Özellikle günümüzde gelişen teknoloji sayesinde pencere açıp ortamı serinletmek yerine klimalar kullanılmaktadır bu da maalesef hastalıklara davetiye çıkartmaktadır. Ofis temizliğinde klimaların düzenli temizliği önemli olduğu kadar yerdeki halılardan havaya karışan miteların da temizlenmesi çok önemlidir.İşte tam burada biz devreye giriyoruz... Ekip olarak gücümüzü buhardan alıyoruz .                                

NEDEN BUHARLA TEMİZLİK?

Tabi ki de başlangıçta da  dediğimiz gibi insan sağlığı bizim için çok önemli, bu yüzden temizliğinizde hiç bir kimyasal kullanmıyoruz.Malum günümüz şartlarında alerjik bünyeye sahip insan sayısı oldukça fazla bu yüzden çalışanlarınızdan daha iyi verim almak istiyorsanız onların sağlığını ön planda tutmalısınız.Ofis alanları gibi kalabalık ortamların temizliği maalesef oldukça zordur.detaylı ve ince bir temizlik ister.Yerdeki halıflekslerden, duvarlara, camlara, tuvaletlerdeki musluklardan mutfağa kadar her yerin temizliği önemli olduğu kadar zordur. Biz gücümüzü buhardan alıyoruz ,yaklaşık olarak 160 derece sıcaklıktaki buhar basıncı ile tüm yüzeylerde zararlı koku ve kimyasal bırakmadan güçlü makinelerimiz ve işinde uzman elemanlarımızla kısa sürede sizin ve çalışanlarınızın neredeyse %100 hijyen sağlayarak daha temiz bir ortamda çalışmanıza imkan sağlıyoruz.Buharın gücüyle artık ofis mutfaklarınız da daha temiz olacak.Yüksek buhar gücü le mutfaklarda oluşan yağları temizlemek de artık çok kolay böylece daha hijyenik bir ortamdan yiyip içmiş olacaksınız.

 

BUHARLA TEMİZLİĞİN FAYDALARI

       Sağlığa zararlı olan ,yaşam kalitenizi düşüren kimyasallara maruz kalmazsınız,

       Çamaşır suyu kullanmadan da bakteri ve mikroplardan  kurtulabilirsiniz,

       Elle temizliğin zor olduğu bölgelerde yorulmadan hijyen sağlayabilirsiniz,

       Daha hızlı ve daha hijyenik bir temizlik yapabilirsiniz

  Şimdi anladınız mı neden buharla temizlik...

Buharla temizlik, ofis gibi kalabalık olan ortamlarda belirli periyotlarda yapılması gerekirken ,günlük Antalya ofis temizliği de aksatılmadan yapılmalıdır.Çalışanların ellerinin sürekli temas halinde olduğu masalar, musluklar, koltuklar ,mutfak ve tuvaletlerin temizliği her gün düzenli bir şekilde yapılmalıdır.Bunun için kendilerinin ve çalışanlarının sağlığını düşünen firmalar temizlik şirketleriyle temas halinde olmalıdırlar.En az ayda bir olmak üzere derinlemesine ofis temizliği yaptırılmalıdır.Bu iş yerinizde daha çok verim demek.


TEMİZ TİTİZ

     Günümüzde ev temizliği önemli bir ihtiyaç haline gelmiştir. Çalışan bayanların, sayısının artması ev temizliğine olan ihtiyacı fazlalaştırmıştır. Bu nedenle ev temizliği yapan Antalya Temizlik firmalarının önemi aramaktadır.

                 Ev temizliği yapmak size en iyi hizmeti sunmak bizim işimiz.temizlik ve hijyen büyük bir önem taşımaktadır.Evinizde çocuklarınız varsa bu önem iki katına çıkmaktadır.Bizde sizlere en iyi hizmeti vermek için uzman kadromuzla ve kullandığımız birinci sınıf malzemelerle yanınızdayız.gelişen teknoloji sayesinde bizlerde kendimizi yenileyip en son sistemlerle hizmetinizdeyiz.      

       Banyo ve mutfaktaki musluklarınızın parlatılması,

       Evinizde ki dolaplar iç , dış itinayla temizlenir.

       Tozlarınız itinayla temizlenir ,

       Halılarınız , perdeleriniz ve koltuklarınız kullandığımız son teknoloji temizlik ürünleriyle renk değiştirmeden temizlenip, hizmetinize sunulur,

           Evlerinizin ,temizliğinde uzman kadromuzla yanınızdayız .Bayanların en hassas oldukları konu temizliktir, bide bu hassasiyeti önemseyerek yola koyulduk.Sizin ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılamak için artık biz buradayız.Güvenle ev temizlik işinizi bize bırakabilirsiniz.Temizlik yapmak ve temizlediğiniz ortamda hijyeni yakalayabilmek , herkesin harcı değildir.Her işte olduğu gibi disiplin ve doğru ekipmanlarla çalışmayı önemseyip, sizlere en iyi hizmeti vermek için bu kadroyu kurduk . Sizlerde artık içiniz rahat bizi tercih edebilirsiniz.Gelişen ihtiyaçlar içinde en önemli olan ev temizliğini önemseyerek çalışmalar yaptık.Sürekliliğini düşünerek uzman ve güler yüzlü profesyonel ekip kurduk.Evinizin hijyenini kendi evimiz gibi önemsedik ,biz olsaydık ne isterdik deyip ona göre malzemeler kullandık.Evinizdeki camlarınızı pırıl pırıl yapıp dışarıdan bakılınca da temiz bir görüntü oluşturmak için çalıştık . Disiplini önemsediğimiz için bizi tercih ettiğinizde asla yarı yolda kalmazsınız. Evlerinizin temizliği bir seferlik olmayacağı için bizi tercih ettiğinizde vazgeçemeyeceksiniz. Kullandığımız malzemelerle uzun süre temizlik hissini ve kokusunu evlerinizde yaşayacaksınız.Bir çok seçenek arasında arasından kendi farkımızı ortaya koyarak birinci olmayı hedefleyip bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.

         Artık fazla düşünüp endişelenmenize gerek kalmadı bizler yanı başınızdayız, bundan sora evinizin temizliği ve hijyeni bilere emanet. Sizlerde doğru adreste olmanın güven ve huzuru içinde işinize gidebilir ya da kahvenizi yudumlarken evinizin temizliğini bize bırakabilirsiniz.

 

 


Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde tarafınıza daha detaylı bilgi verilecektir.