EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

   Degerli siz müşterimiz antalya ev temizlik şirketleri arasinda ve antalya ev temizlik şirketi olarak antalyada ev temizligi konusunda güvenilir purofosonel ve güçlü yillarini vermiş marka temizlik şirketi olarak siz degerli müşterilerimize  güler yüzlü hizmet anlayişini sunmaktayiz.
   Degerli müşterimiz ev temizligi konusunda hizmet vermemiz halinde sizlere ev temizligi ile bilgiler anlatmak isteriz yanliz ev temizligi konusunda şunu hatirlatmak isteriz ev temizligi içerisinde siniflandirmalar vardir ev temizligi konusunda hizmet alaçaginiz  paketler ve özel olarak hizmet alaçaginiz ev temizligiyle ilgili telefonda bilgi verebilirsiniz. antalya temizlik şirketi olarak ev temizligi konusunda neler yapariz ve müşterilerimize neler hizmet sunariz sizleri bilgilendirmek isteriz.

Odalarin temizligi

Daire içerisinde odalar da duvarlar konturol edilerek örümçek aglari alinir.
Daire içerisinde duvarlar istege bagli olarak slinir.
Daire içerisinde bulunan cam ve çerçeveler ve panşurlar silinir.
Daire içerisinde bulunan mobilyalarin tozu alinir.
Daire içerisinde kapilarin arkali önli ve üstleri kople silinir ve kimalarin ve afizelerin silinir.
Dare içerisinde bulunan halilar vakum makinasiyla tozlari çektirilir ve yerler makinayla temizlenir.
Daire içerisinde istege bagli koltuk takimlari ve makinayla yikanir.
Daire içerisinde istege göre perde ler yikanir ve ütü yapilabilir.

Mutfak temizligi

Daire içerisinde bulunan mutfak bölümünde fayanslar silinerek temizlenir.
Daire içerisinde bulunan mutfak bölümünde dolaplar silinir ve istege göre dolap içleride silinir.
Daire içerisinde bulunan mutfak bölümünde aspürötör temizlenir ve buzdalabi boşsa silinir ve firin ve set üstü ocak temizlenir.

Banyo ve wece temizligi

  Daire içerisinde bulunan vece kapilari silinir ve dolap varsa silinir ve wece dezenfekte edilir temizlenir..
Daire içerisinde bulunan banyo bölümünde şakusu sirkeyle temizlenir ve camlari silinir ve fayanslari dezenfekte edilir.
Daire içerisinde bulunan banyo wece bölümünde bulunan kapilar silinir.

  Degerli müşterilerimiz antalya ev temizligi konusunda sizleri bilgilendirmek ve sizlere daha iyi bilgi verebilmek için şirketimizle iletişime geçmeniz taktirde sizlere daha inçe detay aktarilaçaktir markatemizlik şirketi..

   villa temizligi dış cepe temizligi ev temizligi biro ve ofis temizligi magza ve dükkan temizligi banka temizligi faprika temizligi site temizligi merdiven temizligi zemin temizligi mermer çilalama zemin çilalama entüstürel temizlik boş dare temizligi inşaatsonrasi temizligi banka temizligi ofis temizligi maza termizligi okul temizligi dersane temizligi kolej temizligi cam temizligi dış çepe dagçilik hizmetleri dış çepe dagçilik temizligi dagçilik hizmeti dagcilik temizligi dış cepe temizligi kompozut temizligi havuz temizligi pivisi temizligi eşyali ev temizligi hastane temizligi subaskini temizligi yangin sonrasi ev temizligi depo temizligi personel temini hastane temizligi bakiçilik hizmetleri bahçe düzenleme peyzaj düzenleme peyzaj işleri kapiçilik hizmetleri ve temizlik şirketi  olarak bu hizmetleri vermekteyiz.


  lara altındag balbey bayındir çaglayan etiler gebizli güvenlik güzeloba kırcami bahçelievler barboros cumhuriyet çaybaşi ermenek deniz fener güzelbag güzelolukmeyddankavagı sedir meltem sedir sinan şirinyali varlik yenigün yidiz kundu konyaalti muratpaşa kepez sarisu hurma liman altinkum toros arapsuyu çalli unçali lavura şarampol akseki aksu alanya demre döşemealti elmali finike kumluça manavkat serik belek kemer finike side adrasan kaş kalkan kekova elmali çakirlar döşemealti geyikbayir akkuyu duaçi duacı yeşilbayir yüzüncüyil gürsu menderes soguksu dokuma altinyaka faprikalar organize mollayusuf şirinyali mevlana topçular aspendos pergebulvari güllük ışıklar işiklar ve antalyanin il ve ilçelerine mahallelerine üçretsiz servis ve hizmetlerimiz vardir.

 Evlerde Sonsuz Hijyen Sağlamak

 

             Ev temizliği tüm kadınların ortak kâbusudur. Çalışan kadınlar da aynı dertten şikâyetçidir ev hanımları da. Evlerde ne kadar efor harcarsanız harcayın ne yazık ki sonsuz hijyen sağlanamamaktadır.

             

             Ev temizliğini eğlenceli hale getirmekte mümkündür. Bunun en pratik yolu evi kısımlara ayırarak her gün bir oda temizlemek temizliği pratik ve eğlenceli hale getirebilecek yöntemlerdendir. Bununla birlikte temizlik yapacağınız odanın şeklini de değiştirirseniz ev temizliği yapmak daha keyifli hale gelecektir.

 

             Özellikle gündüz ev temizliği yapacaksanız halı yıkama, balkon yıkama ve banyo temizliği gibi işlerinizi erken saatlere alarak özellikle yaz aylarında bir taşla iki kuş vurabilir, yorgunluğunuzdan kurtulabilir aynı anda serinleyebilirsiniz. Daha yorucu ve eforlu işlerinizi de akşama saklayabilirsiniz.

 

 


Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde tarafınıza daha detaylı bilgi verilecektir.