OKUL VE DERSHANE TEMİZLİĞİ

     Antalya temizlik şirketleri arasına deneyimli profesyonel hizmet veren genç ve dinamik ve güler yüzlü kadromuzla Antalya da okul ve dershane ve kolej temizliği konusunda, Konyaaltı temizlik olarak ve Muratpaşa temizlik olarak Lara temizlik olarak Antalya temizlik olarak ve inşaat sonrası hemde periyodik temizliği dalında Marka temizlik şirketi siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için  yedi yirmi dört yanız dayız.
     Değerli müşterimiz okul ve dersane kolej gibi peryodik temizliği konusunda temizlik şirketimiz tarafından makine ve ekipmanlarimizla hizmet vermektedir ve ayriça okul ve kolj ve dersanegibi yerlerin yeni bitmiş inşaat temizliği konusunda sizler daha iyi hizmet verebilmek için purofosonel uzman ekibimizle ve makinalarimizla daha iyi hizmet verebilmek için markatemizlik şirketi olarak daima yaninizdayiz.
     Siz değerli müşterimiz Antalya değişik bölgelerinde okul ve dersane ve kolej gibi yerlerin temizliği konusunda referanslarimizda mevcuttur sizlere daha iyi hizmet verebilmek, detayli bilgi verebilmek için temizlik şirketi mizle iletişime geçmeniz durumunda sizlere daha detayli bilgi aktarilaçaktir.


     villa temizligi dış cepe temizligi ev temizligi biro ve ofis temizligi magza ve dükkan temizligi banka temizligi faprika temizligi site temizligi merdiven temizligi zemin temizligi mermer çilalama zemin çilalama entüstürel temizlik boş dare temizligi inşaatsonrasi temizligi banka temizligi ofis temizligi maza termizligi okul temizligi dersane temizligi kolej temizligi cam temizligi dış çepe dagçilik hizmetleri dış çepe dagçilik temizligi dagçilik hizmeti dagcilik temizligi dış cepe temizligi kompozut temizligi havuz temizligi pivisi temizligi eşyali ev temizligi hastane temizligi subaskini temizligi yangin sonrasi ev temizligi depo temizligi personel temini hastane temizligi bakiçilik hizmetleri bahçe düzenleme peyzaj düzenleme peyzaj işleri kapiçilik hizmetleri ve temizlik şirketi  olarak bu hizmetleri vermekteyiz.


    lara altındag balbey bayındir çaglayan etiler gebizli güvenlik güzeloba kırcami bahçelievler barboros cumhuriyet çaybaşi ermenek deniz fener güzelbag güzelolukmeyddankavagı sedir meltem sedir sinan şirinyali varlik yenigün yidiz kundu konyaalti muratpaşa kepez sarisu hurma liman altinkum toros arapsuyu çalli unçali lavura şarampol akseki aksu alanya demre döşemealti elmali finike kumluça manavkat serik belek kemer finike side adrasan kaş kalkan kekova elmali çakirlar döşemealti geyikbayir akkuyu duaçi duacı yeşilbayir yüzüncüyil gürsu menderes soguksu dokuma altinyaka faprikalar organize mollayusuf şirinyali mevlana topçular aspendos pergebulvari güllük ışıklar işiklar ve antalyanin il ve ilçelerine mahallelerine üçretsiz servis ve hizmetlerimiz vardir.

 Okulumuzu Temiz Tutalım

 

            Öğrencilerin eğitim yuvası olan Antalya okul temizliği, ders bittiği andan itibaren tek tek masa ve sıraların silinip yerlerin paspaslanmasıyla devam eder. Okuldaki hademe ve temizlik görevlileri tarafından yapılan işlemler her gün uygulanır.

 

             Sınıflardaki çöp kovalarının boşaltılması, tuvaletlerdeki klozet ve muslukların itinalı dezenfekte işlemlerine Antalya okul temizliği dikkat ederek, öğrencilerin salgın hastalık mikropları almaması için çalışır. Kişisel temizlik ve okullarda uyulması gereken genel temizlik kuralları sözlü ve yazılı anlatılarak, bilgilendirme yapılır.

 

             Antalya okul temizliği hafta sonu ve tatil dönemlerinde daha da genişletilerek, badana boya, sınıflardaki ekipman değişiklikleri, cam kapı silinmesi, lavabo değişiklikleri gibi geniş kapsamlı tutulmaktadır. Eğitim öğretimin sağlıklı alanlarda yapılması için çaba sarf eden okullar gerekli temizliğe özen göstererek faaliyetlerine devam eder.

 Temizlik Konusunda Profesyonel Hizmet Kalitesi

 

             Temizlik ciddi bir iştir ve bizler işimizi ciddiye alarak yapıyoruz. Antalya temizlik şirketleri arasındaki kalitemizi belirleyen de işimiz konusunda gösterdiğimiz hassasiyet ve özveridir. Çalışanlarımızın her zaman güler yüzlü ve özel hayatınıza saygılı davranışlarıyla da göz önünde bulunan şirketimiz sizler için en iyi kalitede hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

             Antalya temizlik şirketleri konusunda her zaman profesyonel hizmet kalitesine göre hizmet veren şirketimiz ofis temizliğinde ev ve bina temizliğinde oldukça kaliteli hizmet sunumu gerçekleştirmektedir. Hijyen konusunda derinlemesine ve son dere titiz temizlik çalışması gerçekleştiren ekip çalışanlarımız sizin istediğiniz tüm detaylara da dikkat edeceklerdir.

 

             Şirketimiz müşterilerinin özel hayatına saygı göstermesi sebebi ile Antalya temizlik şirketleri içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olmuştur. Kamu kurumu ve özel hastaneler de olmak üzere müşteri portföyümüz oldukça geniş tutulmaktadır. Yer ve zaman fark etmeksizin verilen hizmet çerçevesinde sizleri temizlik yükünün bunaltıcı sorumluluğundan kurtarıyoruz. Aldığınız hizmetler konusunda öneri ve şikâyetlerinizi de bizlere geri bildirim yaparak hizmet kalitemize katkıda bulunabilirsiniz.

Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde tarafınıza daha detaylı bilgi verilecektir.